Nasz Zespół

Paulina KonarczakPaulina Konarczak- współwłaścicielka, psycholog dziecięcy z wieloletnim doświadczeniem, terapeuta integracji sensorycznej. Specjalizuję się w prowadzeniu terapii dzieci, prowadzę konsultacje z rodzicami z zakresu kompetencji wychowawczych oraz terapię integracji sensorycznej. Przez 7 lat pracowałam jako psycholog w Przedszkolu Specjalnym w Elblągu i prowadziłam indywidualne zajęcia z dziećmi: z autyzmem, z upośledzeniem umysłowym oraz z dziećmi w normie z zaburzeniami rozwojowymi w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Współprowadziłam również punkt konsultacyjny celem rozpoznania zaburzeń u dzieci i wskazania rodzicom odpowiednich działań.

 

Ewa Grabowska- Klinkosz Ewa Grabowska- Klinkosz- współwłascicielka z wykształcenia psycholog i psychoterapeuta, z kilkuletnim doświadczeniem w pracy pedagogicznej i psychologicznej. Ukończyłam studia psychologiczne magisterskie na UG, w kolejnych latach zdobywałam doświadczenie oraz poszerzałam kwalifikacje podczas licznych szkoleń i kursów (ukończyłam między innymi 4-letnie studium psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, studia podyplomowe z coachingu). W chwili obecnej jestem zaangażowana w realizację kilku projektów – wraz z Pauliną prowadzę agencję Nianie na Zawołanie oraz Niepubliczną Poradnię Pedagogiczno-Psychologiczną EMA.

Prywatnie jestem osobą spełnioną – mam wspaniałego męża i dwóch niesamowitych – choć wysysających z resztek energii – synów. Kocham wyzwania, staram się aktywnie spędzać czas i wykorzystywać każdą wolną chwilę z moimi najbliższymi.

 

Ewa Kowcun Ewa Kowcun- Jestem absolwentką Pedagogiki Wczesnej Edukacji z terapią pedagogiczną na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam pracując w agencji Nianie na Zawołanie. Zanim zaczęłam pracować zawodowo, opiekowałam się młodszym rodzeństwem. Odbyłam szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Jestem osobą młodą, energiczną, lubiącą kreatywnie spędzać czas.

 

Beata BlochBeata Bloch – Ukończyłam edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, specjalizacja: arteterapia. Prowadziłam zajęcia kreatywnego rozwoju dla maluszków, zajęcia adaptacyjno – ogólnorozwojowe oraz plastyczne z elementami języka angielskiego. Pracowałam jako animatorka wykorzystując zabawy plastyczne oraz ruchowe.
W obecnej chwili swoją wiedzę poszerzam na studiach II stopnia, kierunek: pedagogika, specjalizacja: opiekuńcza z poradnictwem rodzinnym na Uniwersytecie Gdańskim. Prywatnie lubię udzielać się społecznie: jestem wolontariuszką w Hospicjum ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku. Uwielbiam dzieci, najważniejszy dla mnie jest ich rozwój, bezpieczeństwo i stworzenie takiej atmosfery by czuły się szczęśliwe.