Nasz Zespół

Paulina KonarczakPaulina Konarczak- współwłaścicielka, psycholog dziecięcy z wieloletnim doświadczeniem, terapeuta integracji sensorycznej. Specjalizuję się w prowadzeniu terapii dzieci, prowadzę konsultacje z rodzicami z zakresu kompetencji wychowawczych oraz terapię integracji sensorycznej. Przez 7 lat pracowałam jako psycholog w Przedszkolu Specjalnym w Elblągu i prowadziłam indywidualne zajęcia z dziećmi: z autyzmem, z upośledzeniem umysłowym oraz z dziećmi w normie z zaburzeniami rozwojowymi w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Współprowadziłam również punkt konsultacyjny celem rozpoznania zaburzeń u dzieci i wskazania rodzicom odpowiednich działań.

 

Ewa Grabowska- Klinkosz Ewa Grabowska- Klinkosz- współwłascicielka z wykształcenia psycholog i psychoterapeuta, z kilkuletnim doświadczeniem w pracy pedagogicznej i psychologicznej. Ukończyłam studia psychologiczne magisterskie na UG, w kolejnych latach zdobywałam doświadczenie oraz poszerzałam kwalifikacje podczas licznych szkoleń i kursów (ukończyłam między innymi 4-letnie studium psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie, szkolenie z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie, studia podyplomowe z coachingu.

Prywatnie jestem osobą spełnioną – mam wspaniałego męża i dwóch niesamowitych – choć wysysających z resztek energii – synów. Kocham wyzwania, staram się aktywnie spędzać czas i wykorzystywać każdą wolną chwilę z moimi najbliższymi.

 

Ewa Kowcun Ewa Kowcun- Jestem absolwentką Pedagogiki Wczesnej Edukacji z terapią pedagogiczną na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam pracując w agencji Nianie na Zawołanie. Zanim zaczęłam pracować zawodowo, opiekowałam się młodszym rodzeństwem. Odbyłam szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Jestem osobą młodą, energiczną, lubiącą kreatywnie spędzać czas.

 

Beata BlochBeata Bloch – Ukończyłam edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, specjalizacja: arteterapia. Prowadziłam zajęcia kreatywnego rozwoju dla maluszków, zajęcia adaptacyjno – ogólnorozwojowe oraz plastyczne z elementami języka angielskiego. Pracowałam jako animatorka wykorzystując zabawy plastyczne oraz ruchowe.
W obecnej chwili swoją wiedzę poszerzam na studiach II stopnia, kierunek: pedagogika, specjalizacja: opiekuńcza z poradnictwem rodzinnym na Uniwersytecie Gdańskim. Prywatnie lubię udzielać się społecznie: jestem wolontariuszką w Hospicjum ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku. Uwielbiam dzieci, najważniejszy dla mnie jest ich rozwój, bezpieczeństwo i stworzenie takiej atmosfery by czuły się szczęśliwe. 

 

Gabriela ŻelińskaGabriela Żelińska – Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, gdzie ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna ze specjalizacją pedagogiki przedszkolnej. Zamierzam kontynuować dalszą naukę na studiach magisterskich zaocznych. W czasie studiów zdobyłam wymaganą wiedzę, umiejętności oraz kompetencje z zakresu możliwości rozwijania potencjału dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dodatkowo, dzięki wybranej przeze mnie specjalności, uzupełniłam swoje przygotowanie zawodowe o umiejętności, które umożliwiają edukacje dzieci już od najmłodszych lat, kiedy ich umysły są bardzo chłonne wiedzy. Poza zapleczem merytorycznym, miałam możliwość sprawdzenie swoich umiejętności, w pracy jako animator w trakcie półkolonii, prowadzenia urodzinek, a także licznych zajęć z robotyki oraz eksperymentów dla dzieci i grup szkolnych. Jestem osobą odznaczającą się opanowaniem, cierpliwością, troskliwością i wyrozumiałością. Cechuje mnie poczucie odpowiedzialności, które jest niezbędne w pełnieniu obowiązków nauczyciela/ opiekuna. Nie brak mi również kreatywności oraz uzdolnień manualnych, co było cenione w czasie studiów oraz w pracy animatora. Jestem osobą lubiącą wyzwania, oraz konsekwentnie realizującą postawione cele.

 

Elżbieta WeinstockElżbieta Weinstock – Ukończyłam kurs opiekuna w żłobku oraz kurs doskonalenia nauczyciela zawodowego o charakterze warsztatów plastyczno-muzycznych. Doświadczenie zawodowe zdobyłam odbywając praktyki w klubach dziecięcych oraz pracując w jednym z prywatnych żłobków w Gdańsku. Przez ponad dwadzieścia lat byłam kierownikiem Domu Kultury, gdzie między innymi organizowałam imprezy okolicznościowe dla dzieci i młodzieży oraz prowadziłam dodatkowe zajęcia manualne z rękodzieła oraz plastycznotechniczne. Wyróżniam się cierpliwością, odpowiedzialnością i otwartością na ludzi. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji - cieszy mnie każdy, nawet najmniejszy dziecięcy sukces, który uskrzydla mnie do dalszej pracy. Staram się, aby każdy dzień mojej pracy z najmłodszymi był kreatywny, ciekawy i niepowtarzalny. Prywatnie jestem szczęśliwą matką dwójki już dorosłych dzieci, z których jestem bardzo dumna. W wolnym czasie rozwijam swoje zdolności kulinarne. Interesuje się zdrowym stylem życia i rękodziełem, nieustannie poszerzam swoją wiedzę w zakresie psychologii, którą mogę później zastosować w praktyce.

 

Magdalena KoziełMagdalena Kozieł – Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam prowadząc przez 8 lat Klub Malucha "BAJKA".Odkąd sięgam pamięcią zawsze opiekowałam się dziećmi w różnym wieku. Praca żłobku sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Pomagam dzieciom odkrywać tajemnice świata poprzez naukę i zabawę pamiętając słowa J.Korczaka "KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT".

 

Joanna TrypalukJoanna Trypaluk – Ukończyłam pedagogikę ze specjalnością opiekuńczo-wychowawczą w Ateneum Szkoła Wyższa w Gdańsku.Prowadziłam zabawy edukacyjne z dziećmi z fundacji pomocy społecznej na rzecz dzieci "Pan Władek". Od 6 lat jestem szczęśliwą mamą. Wolny czas spędzam z rodziną. Jestem osobą pogodną, pozytywnie nastawioną do życia i empatyczną. Uwielbiam kreatywne zabawy z dziećmi. Moją misją jest szczęście i bezpieczeństwo waszych pociech.

 

Dagmara UklejaDagmara Ukleja – Jestem studentką Pedagogiki Wczesnej Edukacji z terapią pedagogiczną na Uniwersytecie Gdańskim. Przez dwa lata pracowałam jako animator dziecięcy na urodzinach. Prywatnie zdobywałam doświadczenie opiekując się dziećmi z mojej rodziny. Jestem osobą kreatywną, przebojową oraz mającą bardzo dobry kontakt z dziećmi. Nie wyobrażam sobie innej pracy, niż ta z dziećmi.